0
JęzykiPolski
WalutyPLN
...jest pusty

A B C - klasyfikacja laptopów używanych

Klasyfikacja wizualna

Przeglądając oferty poleasingowego sprzętu IT można spotkać się z określeniem klasa A, B lub C. Niektórzy sprzedawcy przyjęli również klasyfikacje pośrednie jak A- lub  B+. Ma to na celu przybliżyć oraz pogrupować sprzęt względem oceny wizualnej używanych jednostek. 

Opisy naszego sklepu najczęściej po za oznaczeniem literowym klasy wizualnej zawierają opis tekstowy mający na celu przybliżyć stan danej jednostki lub grupy. 


Klasa A

Sprzęt w bardzo dobrym stanie, posiadający niewielkie ślady użytkowania. Dopuszczalne są lekkie ryski, niewielkie wytarcia. Nie jest to sprzęt nowy, jednak używany i mogący nosić nieznaczne ślady normalnej eksploatacji. Klasa A wyklucza pęknięcia obudowy, wyłamania jej fragmentów oraz widoczne wgniecenia. Klasa została podzielona na A- i A-- mające na celu bliżej określić stan danej jednostki, - oznacza nieco bardziej widoczne ślady, np ryski na pokrywie ekranu lub otarcia farby na narożnikach obudowy. A-- to stan pośredni między klasą A a klasą  B czyli sprzęt bez pęknięć i uszkodzeń mechanicznych mogący nosić widoczne wytarcia, widoczne zarysowania lub wytarcie przestrzeni roboczej wokół klawiatury. 


Klasa B

To nadal całkowicie sprawny technicznie i pełnowartościowy pod względem użytkowym sprzęt, jego cena jest adekwatnie obniżona względem klasy A. Ta klasa jest kierowana dla użytkowników którzy szukają komputera w dobrej cenie, a jego wygląd ma drugo planowe znaczenie.  Możliwe są widoczne na pierwsze spojrzenie zarysowania, intensywne wytarcia, wgniecenia szczególnie gdy obudowa jest metalowa, nie wpływające na sztywność i wartości użytkowe pęknięcia i wykruszenia obudowy.


Klasa C

W tą kategorię wliczamy sprzęt przeznaczony głównie dla firm lub osób zajmujących się naprawą lub odzyskiem elementów. Komputer w klasie C ze względu na stan obudowy może nie być w pełni funkcjonalny, np wyrwane zawiasy lub pęknięta pokrywa czy warstwa dotykowa.

W naszym sklepie oferujemy poleasingowy sprzęt komputerowy, czyli poleasingowe laptopy, poleasingowe komputery, oraz wiele innych. Sprzedajemy, komputery na ratymikro komputery oraz mini komputery lenovo. Dostępne są również akcesoria takie jak etui do myszki, bo nasza myszka etui to bardzo popularny produkt. W cenach promocyjnych sprzedajemy, laptopy do nauki, laptopy do pracy, w tym komputery hp ssf, komputery del pro, dell optiplex, modele lenovo p310 oraz hp pro 3500. Nasze komputery łódźlaptopy łódź oraz laptopy aleksandrów łódzki to miejsce naszej działalności tutaj dostaniesz używane komputery, używane laptopy, oraz sprzęt komputerowy na raty. Jeżeli interesuje Cię wymiana laptopa lub tani sprzęt komputerowy, to dobrze trafiłeś nasz sklep z tanimi komputerami oferuje komputery z wysyłką zwłaszcza komputery dla firm w tym tanie komputery dla firm i komputery stacjonarne dla firm. Firma laptopylodz.pl to również sklep z komputerami tanio oferowanymi a komputery tanie łódź to miejsce dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.