0
JęzykiPolski
WalutyPLN
...jest pusty

Czym są laptopy poleasingowe
Każdy z nas szukając i przeglądając oferty komputerów stacjonarnych oraz innych sprzętów komputerowych, natknął się na termin sprzętu „Poleasingowego”. Do tego rodzaju sprzętu może należeć praktycznie wszystko co jest używane na co dzień w domach czy w biurach. Decydując się na zakup nowego laptopa bądź komputera, możemy rozważyć taką opcję i wybrać sprzęt który mianem poleasingowego oznacza to samo co ponownie wdrożony do użytku.

Firma która potrzebuje na przykład paręset laptopów bardziej opłaca się kupić je w ramach leasingu i płacić za sprzęt w miesięcznych ratach które będą opłatą za użytkowanie, niż kupować sprzęt za całą kwotę. Jednak firma ma na uwadze to że po zakończeniu leasingu będzie musiała zwrócić sprzęt w takim stanie aby nadawał się on do ponownej sprzedaży. Dlatego firmą zawsze zależy aby jej pracownicy szanowali powierzony im sprzęt i traktowali go jak swój.

Każdy sprzęt z którego dana firma zrezygnuje przechodzi gruntowy serwis. Czy to drukarki, czy komputery czy laptopy, każdy rodzaj sprzętu przechodzi czyszczenie jak i sprawdzenie wszystkich jego komponentów oraz to czy jest w 100% sprawny, a na końcu jest kategoryzowany. Kategorie oznaczane są Klasami od A do C, dodatkowo stosowane są „+” i „-” które oznaczają że sprzęt jest w delikatnie lepszym bądź gorszym stanie jednak nadal wpasowuje się w daną klasę.

Klasa A+ - oznacza sprzęt który jest bardzo zbliżony do nowego sprzętu.

Klasa A – sprzęt w 100% sprawny jednak z drobnymi śladami użytkowania.

Klasa B – jest to już sprzęt z różnymi defektami takimi jak np. ubytki w obudowie, zarysowania na matrycy. Jednakże nadal jest to sprzęt sprawny na który firmy odsprzedające udzielają różnych gwarancji.

Klasa C – sprzęt który wymaga naprawy. Przeznaczony jest on bardziej dla firm lub osób zajmujących się naprawami takiego sprzętu. Przykładowe usterki to np. połamane zawiasy ekranu, znaczne ubytki lub połamane obudowy, nie sprawne matryce, zbite ekrany, nie działające klawiatury bądź złącza.


Jest to jednak sprzęt już przez kogoś używany, lecz przez cały proces przeglądu i czyszczenia mamy pewność że kupujemy sprzęt sprawdzony a przez to przyczyniamy się też do pozytywnego wpływu na środowisko. Kupując taki sprzęt od firm, które zajmują się ponowną sprzedażą sprzętu poleasingowego możemy czuć się bezpieczni gdyż na sprzęt jest gwarancja. Poza przystępną ceną to właśnie bezpieczeństwo i gwarancja są ważnymi aspektami których osoby prywatne nie zawsze mogą nam zapewnić.

W naszym sklepie oferujemy poleasingowy sprzęt komputerowy, czyli poleasingowe laptopy, poleasingowe komputery, oraz wiele innych. Sprzedajemy, komputery na ratymikro komputery oraz mini komputery lenovo. Dostępne są również akcesoria takie jak etui do myszki, bo nasza myszka etui to bardzo popularny produkt. W cenach promocyjnych sprzedajemy, laptopy do nauki, laptopy do pracy, w tym komputery hp ssf, komputery del pro, dell optiplex, modele lenovo p310 oraz hp pro 3500. Nasze komputery łódźlaptopy łódź oraz laptopy aleksandrów łódzki to miejsce naszej działalności tutaj dostaniesz używane komputery, używane laptopy, oraz sprzęt komputerowy na raty. Jeżeli interesuje Cię wymiana laptopa lub tani sprzęt komputerowy, to dobrze trafiłeś nasz sklep z tanimi komputerami oferuje komputery z wysyłką zwłaszcza komputery dla firm w tym tanie komputery dla firm i komputery stacjonarne dla firm. Firma laptopylodz.pl to również sklep z komputerami tanio oferowanymi a komputery tanie łódź to miejsce dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.