0
JęzykiPolski
WalutyPLN
...jest pusty
Strona głównaOchrona Środowiska

Ochrona Środowiska

Wybierając używany sprzęt przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ wyprodukowanie nowego komputera jest znacznie większym obciążeniem dla środowiska niż ponowne wdrożenie już istniejącej jednostki. Do produkcji komputerów niezbędne jest użycie nieodnawialnych surowców oraz energii elektrycznej. 


Ponowne wdrożenie jednostki używanej to nawet o 80% mniejsze koszty środowiskowe ponieważ przygotowanie komputera do dalszej pracy, to głównie inwestycja czasowa i zużycie energii niezbędnej do jego pracy testów oraz konfiguracji dla nowego użytkownika. Ograniczamy w ten sposób emisje szkodliwych substancji, produkcje kolejnych kilogramów plastiku, wykorzystujemy natomiast już wytworzone wcześniej materiały ponownie eksploatując je dalej. 

W naszym sklepie oferujemy poleasingowy sprzęt komputerowy, czyli poleasingowe laptopy, poleasingowe komputery, oraz wiele innych. Sprzedajemy, komputery na ratymikro komputery oraz mini komputery lenovo. Dostępne są również akcesoria takie jak etui do myszki, bo nasza myszka etui to bardzo popularny produkt. W cenach promocyjnych sprzedajemy, laptopy do nauki, laptopy do pracy, w tym komputery hp ssf, komputery del pro, dell optiplex, modele lenovo p310 oraz hp pro 3500. Nasze komputery łódźlaptopy łódź oraz laptopy aleksandrów łódzki to miejsce naszej działalności tutaj dostaniesz używane komputery, używane laptopy, oraz sprzęt komputerowy na raty. Jeżeli interesuje Cię wymiana laptopa lub tani sprzęt komputerowy, to dobrze trafiłeś nasz sklep z tanimi komputerami oferuje komputery z wysyłką zwłaszcza komputery dla firm w tym tanie komputery dla firm i komputery stacjonarne dla firm. Firma laptopylodz.pl to również sklep z komputerami tanio oferowanymi a komputery tanie łódź to miejsce dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.